jaki-klej-do-stylizacji-rzes-wybrac-shelashes-sklep-internetowy-z-rzesami

Jak wybrać klej do stylizacji rzęs?

Jak wybrać klej do stylizacji rzęs?

Rynek obfituje w różne rodzaje kleju, których możesz użyć do stylizacji rzęs. Jak go dobrać, być nie martwiła się o przebieg pracy?

Przede wszystkim weź pod uwagę czas, czyli jak szybko pracujesz.

Jeśli dopiero zaczynasz prace w zawodzie, najprawdopodobniej dopiero szlifujesz swój warsztat, poprawiasz przyklejanie pojedynczych rzęs lub kępek, kilkakrotnie zmieniasz ich ułożenie, kąt i docisk. Zrezygnuj wtedy z kleju szybkoschnącego, wybierz taki, który daje Ci czas na korekty.

Jeśli zaś doskonale opanowałaś warsztat, możesz pozwolić sobie na kleje szybkoschnące, pozwalające na pracę w większym tempie. Możesz wtedy szybko i precyzyjnie wykonać aplikacje. Ograniczysz tym samym czas parowania kleju, zwiększając tym samym komfort pracy dla siebie, jak i ewentualne działanie alergiczne u klientki.

Po drugie zbadaj warunki „atmosferyczne” jakie panują w Twoim gabinecie.

Zbyt duża wilgotność może powodować, że klej będzie sechł wolniej. Jeśli powietrze jest zbyt suche, parowanie będzie szybsze (ten parametr jest ważne szczególnie dla osób początkujących).

Wysoka temperatura po pierwsze może powodować dyskomfort pracy, jak i szybsze wysychanie kleju. Zbyt niska temperatura spowoduje, że klej nie będzie się właściwie wiązał i dodatkowo spowoduje dyskomfort dla klientki.

Sprawdzony przez nas klej znajdziesz tutaj. Wypróbowaliśmy go w różnych warunkach, w każdych spisał się bardzo dobrze 🙂

 

Close Menu
×
×

Koszyk